Ми дамо вам кілька практичних порад, за допомогою яких вивчення англійської, французької або будь-якої іншої іноземної мови стане простішим і комфортнішим.
Незалежно від вашого мовного рівня: новачок, просунутий або ж готуєтесь до іспиту.
Як вивчити англійську для початківців?
Артур Рубінштейн (1887-1982)
«Слово І (займ. Я) – єдиний займенник, який англійці пишуть з великої літери я знаходжу, що це найкраще вираження їхнього характеру
Вивчення англійської мови стало необхідністю в сучасному житті. Це дозволяє розширити коло спілкування, побудувати кар’єру, розвинути бізнес, подорожувати вільно та без кордонів.
На жаль, вивчення граматики, розширення словникового запасу або запам'ятовування неправильних дієслів не дають нам змоги стати двомовними.
Згідно з даними опитування Eurobarometer 54 (зроблено l'école de langue Véla), 47% європейців розмовляють лише рідною мовою. В Україні діти вже з 1 класу розпочинають вивчення англійської або іншої іноземної мови.
Незважаючи на ці дані, рівень володіння англійської в Україні є низький. Вивчити іноземну мову набагато складніше, ніж нам здається.
Як вивчити англійську з нуля? Здавалося б, потрібно просто займатися і практикуватися як усно, так і письмово.
Але реальність зовсім інша. Вивчення іноземної мови - це завжди складно.
Опанування мови сьогодні працює як опора для уникнення соціальної ізоляції:
Ось наші поради, які допоможуть вам покращити свій мовний рівень.
Перегляд оригінальних версій фільмів із субтитрами, прослуховування підкастів по дорозі на роботу або читання англійською мовою перед сном - це чудовий спосіб поліпшити свої навички в мові Шекспіра. Таким чином ви збільшите свій словниковий запас.
На додаток до читання, практикуйте писемність.Для отримання хорошого результату, необхідно звикнути до англійської мови, жити і думати по-англійськи.
Коли у вас буде вищий рівень, подумайте про те, щоб час від часу відвідувати сайт BBC, особливо "BBC learning English".
В іншому випадку, оберіть сайт British Council. Це чудовий сайт для вивчення англійської мови для початківців, який дозволяє набрати словниковий запас.
Повторення - мати навчання.
Англійська граматика, словниковий запас, англійська дієвідмінювання, граматика, лексика.... Перш ніж вчитися розмовляти англійською, потрібно знати основу мови.
Щоб вивчити англійську легко і комфортно без особливих зусиль, обирайте онлайн курси англійської мови.
Перевага онлайн-англійської в тому, що вона доступна відповідно до ваших бажань. Знайте, безкоштовне вивчення англійської мови - не є синонімом низької якості.
Оволодівання англійською мовиою може бути завдяки деяким платформам або планшету з безліччю додатків: на деяких платформах або на планшеті з безліччю додатків.
Ви маєте докласти значних зусиль, якщо справді хочете вивчити англійську мову. Тож будьте мотивовані! Доведеться запам'ятовувати багато.
Позитивна сторона полягає в тому, почавши вивчати мову, ви помітитите, як далеко ви можете йти.
Основні поради для роботи над своєю англійською
Вивчення нової мови ( в даному випадку англійської, як другої іноземної) вимагає концентрації та запам'ятовування. Це щоденні інвестиції в особистісний розвиток, які можуть бути виснажливими і складними для виконання.
Грубо кажучи проте, не можна сумувати складати руки та дозволяти рутині і повсякденним справам впливати на твоє бажання вивчати нову мову.
Ось наші поради, щоб не потрапити в цю пастку:
Необхідно буде скласти розклад намагатися не відхилятися від нього.
Як вивчити мову, якщо ти важко працюєш? Після трудового тижня, ми не завжди хочемо брати приватні уроки або думати про якусь методику вивчення іноземної мови...
Однак, якщо займатися 30-60 хвилин на день (замість перегляду телевізора) ми побачимо деякий прогрес вже за місяць.
Дослідження нейробіології показали, що до сну перед сном мозок може запам'ятати більше інформацій, ніж вдень.
Рекомендується займатися ввечері, щоб посилити запам'ятовування вночі. Це оптимальний спосіб.
Ми радимо дорослим робити те саме: перед сном можна слухати радіопрограми або читати книжки, статті англійською мовою...
Під час цього обов’язкового планування також необхідно правильно розподілити теми.
джерела інформації: книги, фільми, прес-сайти, блоги, подкасти.
Пориньте в англомовне середовище: змініть мову свого смартфона, уникайте субтитрів своєю рідною мовою, оточіть себе носіями англійської мови.
Краще йти поступово і неухильно, ніж братися за все одразу.